Chart Area

PROFIT

+1027 UNITS

N.OF TIP

119

YIELD

17.18%

ALERT

activate email alert
for this tipster

17.18%

YIELD

Win rate

Profit

+1027 Units

AVERAGE ODDS

1.93

Number of tips

119

Months in active

14/22

Choose Your sport and start a new experience

Leave everyone amazed with your skills

Become a tipster

Prediction and Betting Tip : Fc Dac 1904 Dunajska Streda vs Fk Senica

Free Tip
Fc Dac 1904 Dunajska Streda <span>vs</span> Fk Senica

Fc Dac 1904 Dunajska Streda vs
Fk Senica

1. Liga

16/02/2020 15:00

Published on 13/Feb/2020 15:12

  • TYPE OF BET: ASIAN HANDICAP

  • BET ON: FC DAC 1904 DUNAJSKA STREDA -1.50

  • Best Tipster Odd: 1.96 Betfair

  • BEST CURRENT ODD: n/a

  • STAKE: 2 % bankroll (40 Units)

  • No Bet Under: 1.91

TIPS RESULTS

  • RESULT:

  • MATCH RESULT: 0-0 (0-0)

  • PROFIT: -40 Units

Odds Comparison

2020-02-25 20:44:08

BOOKMAKERS
No odds available at the moment

Game Preview

Na domácej horúcej pôde v Dunajskej Strede sa predstaví Senica, ktorá posledné roky bojuje neustále o udržanie sa v lige, výnimkou nie je ani tento rok. V jesennej časti bolo už vidieť kus práce a sem tam sa na to dalo aj pozerať, Venezuelskí majitelia a prevažne hráči z južnej Ameriky skončili mimo zostupových vôd na 9 priečke, ale všetko dôležité sa ešte iba udeje.

Cez prestávku prišiel opäť úder pre Senicu a zahraniční majitelia klub predávajú. V klube je chaos, väčšina tímu odišla, s A mužstvom trénovali dorastenci, klub je zadĺžení. Pred zánikom ho odkupujú noví majitelia, ale nikto nič zatiaľ nepotvrdil na oficiálnych stránkach, žiadne konkrétne činy. Až dnes prichádza Profutbal s rozhovorom, kde odhaľuje ďalšie skutočnosti. Po novom je odvolaný aj tréner Ščasný a prichádza tréner s druholigového Komárna ktorý zatiaľ nemá skúsenosti s prvou ligou.Avizuje že klub oslovil veľa bývalých hráčov a verí že pomôžu klubu (v hre sú aj hráči zo Žiliny na pomoc, aby mohli hrať.)

DOXXbet vstupny bonus 2000 eur
Všetko toto čo píšem sú aktuálne informácie a aj keby ihneď sa dohodne super plán so super rozpočtom, liga začína už o 3 resp. 4 dni. Čiže nový tréner nemá poriadne mužstvo, ani extra skúsenosti. Nikto nevie kto nastúpi a čo bude na ďalší deň. Ak bude pravda ćo hovorí noví tréner Olejník, chú stavať na Československých hráčovh a postaviť senickí futbal na nohy. Pekná myšlienka, ale na to treba mesiace ba až roky a zápas s DAC je za 4 dni.

Dunasjká Streda má taktiež mierne obmeny v kádri, ale na Slovenské pomery to je minimum. Myslím si že všetky odchody boli slušne nahradené, akurát uvidíme ako zapasuje nový tréner Hélder Cristovao. V príprave sa im moc nedarilo, nedávali góly a naopak veľa inkasovali, ale na to je príprava, aby sa na trénovali. Posledný zápas už proti silnejšiemu súperovi z Mariboru bolo vidieť zlepšenie. Do zostavy sa vracia kapitán Kalmar, v bráne výborny Jedlička, ofenzívny Davis atď. DAC má silné mužstvo a keď hrajú doma, majú tu problém aj najsilenjšie mená ako Slovan.

Ak si zoberiem popísané fakty, DAC by malo senicu rozdrtiť. Toto by mal byť zápas mačky s myšou, ak DAC strelí rýchly gól, môže to skončiť kľudne rozdielom triedy. Ak sa budú trápiť s prvým gólom dlhšie, Senici to môže naliať nádej a budú betónovať aspoň na bod. Ale nemyslím si že Senica odolá Dunajsko Stredckému peklu a inkasujú viackrát. Na to že DAC vyhrá min. o 2 góly je pekný kurz 1,96 a ja si ho vyskúšam zahrať. Veľa šťastia