Chart Area

PROFIT

+1191 UNITS

N.OF TIP

125

YIELD

19.13%

ALERT

activate email alert
for this tipster

19.13%

YIELD

Win rate

Profit

+1191 Units

AVERAGE ODDS

1.94

Number of tips

125

Months in active

15/24

Choose Your sport and start a new experience

Leave everyone amazed with your skills

Become a tipster

Prediction and Betting Tip : Fc Petrzalka 1898 vs Partizan Bardejov

Fc Petrzalka 1898 <span>vs</span> Partizan Bardejov

Fc Petrzalka 1898 vs
Partizan Bardejov

2. Liga

10/11/2019 11:30

Published on 06/Nov/2019 20:43

  • TYPE OF BET: MATCH ODDS

  • BET ON: FC PETRZALKA 1898

  • Best Tipster Odd: 1.95 Betfair

  • BEST CURRENT ODD: n/a

  • STAKE: 3 % bankroll (60 Units)

  • No Bet Under: 1.90

TIPS RESULTS

  • RESULT:

  • MATCH RESULT: 0-1 (0-1)

  • PROFIT: -60 Units

Odds Comparison

2020-11-27 20:19:01

BOOKMAKERS
No odds available at the moment

Game Preview

Po minulo týždňovom negatívnom víkende som si chcel dať pauzu, ale nakoniec sa mi jeden zápas zapáčil až moc a hlavne keď som videl stúpať kurz. Jedná sa o zápas medzi Petržalkou a Bardejovom.

Petržalka v posledných zápasoch vyhorela a vrcholom bola zahanbujúca prehra 4:0 v Trebišove. Ak zarátam aj pohárový zápas v Seredi, ťahajú sériu 5 prehier v rade, čo si už odniesol aj hlavný tréner. Tie prehry boli aj proti lídrom ligy, či v pohári proti prvo ligistovi zo Serede. Čiže nejednalo sa o jednoduché zápasy a Petržalka nehrá zatiaľ o špicu, ale toto ich fanúšikov nezaujíma.

Chcú vidieť svoju dobrú Petržalku a sám som zvedavý ako sa zachovajú teraz cez víkend. Či prídu podporiť svoj tím v týchto neľahkých časoch, alebo zanevrú a dajú im to pocítiť bojkotom. Môj odhad je že ich podržia a prídu povzbudiť, určite to budú potrebovať. Petržalka má dobré mužstvo, skúsené, ale aj doplnené o šikovných mladíkov, podľa mňa dajú do tohoto zápasu všetko, pobijú sa o výsledok a budú chcieť Bardejov doslovne rozdrviť. Či sa im to podarí, uvidíme, ale motivácia tam bude vysoká.

Uvidíme ako to dopadne s Bardejovom po prestávke, ale ak nezoženú sponzora, je možné že budú dohrávať s dorastencami. Tréner Benko dokazuje vysoké kvality, kedy s mužstvom urobil neskutočný progres. Na chalanoch nie je zatiaľ absolútne vidieť nejaké vypustenie zápasu a proti lídrom ligy sa vytiahli. S Banskou remizovali, s Dubnicou výhra rozdielom triedy. Chalani sa chcú ukázať aspoň pred domácim publikom, ale divákov na tribúne moc nebolo.

Ich zápasy na ihriskách súperov sú už o inom a okrem jednej remízy a výhry v úvode ligy, všetky stretnutia prehrali. Naposledy podľahli v priemernom Komárne. Tento zápas som tipoval aj ja a potvrdilo sa, že cestovali do Komárna v deň zápasu, nakoľko cestovanie deň vopred je oveľa nákladnejšie (hotel, jedlo atď.). Vyrážali okolo 5-6 ráno, čo vplýva na hráčov a potvrdil to aj ich tréner.

Tento faktor podľa mňa vplýva značne na každé mužstvo, 5-6 hodín v autobuse, potom rozcvička. ideš hrať. Takto sa hrá na dedinách, nie v druhej lige, ale bohužiaľ financovanie slovenského športu je úbohé, ale odbočil som. Keďže sa hrá o 10:30h, je otázne či budú Bardejovčania cestovať opäť v deň zápasu, lebo to by museli vyraziť už niekde medzi 2-3 ráno a to mi už príde moc pritiahnuté za vlasy. Takže uvidíme, ale v hre je aj táto varianta.

V Petržalke sa hrá na umelej tráve a ako je všeobecne známe, tento faktor mierne zvýhodňuje mužstvá, ktoré pravidelne hrajú na tomto type povrchu. Ak si zoberiem všetky vyššie popísané fakty, myslím si že Petržalka by mala doma zvíťaziť. Ak si k tomu pripojím hodnotný kurz 1,95 v NIKE, tak idem určite do toho a to vo zvýšenej dôvere. Fair kurz vidím niekde do 1,70. Veľa šťastia.