Search events
×

Ice-hockey - Russia - MHL

16  - Dec  2019
16/12 8:00 HC Taifun HC Taifun
MHC Atlant Moscow Oblast MHC Atlant Moscow Oblast
16/12 9:00 Sahalinskie Akuly Sahalinskie Akuly
Krasnaya Armiya Krasnaya Armiya
16/12 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk Amurskie Tigry Khabarovsk
Russkie Vityazi Russkie Vityazi
16/12 12:00 HC Altay Ust-Kamenogorsk HC Altay Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi Belye Medvedi
16/12 12:30 Kuznetskie Medvedi Kuznetskie Medvedi
Tolpar Ufa Tolpar Ufa
16/12 15:00 Irbis Kazan Irbis Kazan
Reaktor Nizhnekamsk Reaktor Nizhnekamsk
16/12 16:00 Chaika Nizhny Novgorod Chaika Nizhny Novgorod
Sputnik Almetievsk Sputnik Almetievsk
16/12 17:00 MHC Dynamo Moscow MHC Dynamo Moscow
Ska-Varyagi Ska-Varyagi
16/12 17:30 MHK Krylia Sovetov MHK Krylia Sovetov
Kapitan Stupino Kapitan Stupino
17  - Dec  2019
17/12 9:00 Sahalinskie Akuly Sahalinskie Akuly
Krasnaya Armiya Krasnaya Armiya
17/12 12:00 HC Altay Ust-Kamenogorsk HC Altay Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi Belye Medvedi
17/12 12:30 Sibirskie Snaipery Sibirskie Snaipery
Avto Yekaterinburg Avto Yekaterinburg
17/12 14:00 Omskie Yastreby Omskie Yastreby
Ladia Togliatti Ladia Togliatti
17/12 15:00 Tyumenskiy Legion Tyumenskiy Legion
Sarmaty Orenburg Sarmaty Orenburg
17/12 15:00 Irbis Kazan Irbis Kazan
Reaktor Nizhnekamsk Reaktor Nizhnekamsk
17/12 16:00 Chaika Nizhny Novgorod Chaika Nizhny Novgorod
Sputnik Almetievsk Sputnik Almetievsk
17/12 17:00 Ska-1946 ST Petersburg Ska-1946 ST Petersburg
MHK Dinamo ST Petersburg MHK Dinamo ST Petersburg
18  - Dec  2019
18/12 11:00 Kuznetskie Medvedi Kuznetskie Medvedi
Tolpar Ufa Tolpar Ufa
18/12 12:30 Sibirskie Snaipery Sibirskie Snaipery
Avto Yekaterinburg Avto Yekaterinburg
18/12 14:00 Omskie Yastreby Omskie Yastreby
Ladia Togliatti Ladia Togliatti
18/12 15:00 Tyumenskiy Legion Tyumenskiy Legion
Sarmaty Orenburg Sarmaty Orenburg
18/12 16:00 Loko Yaroslavl Loko Yaroslavl
JHC Spartak Moscow JHC Spartak Moscow
19  - Dec  2019
19/12 9:00 Sahalinskie Akuly Sahalinskie Akuly
MHC Atlant Moscow Oblast MHC Atlant Moscow Oblast
19/12 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk Amurskie Tigry Khabarovsk
Kapitan Stupino Kapitan Stupino
19/12 16:00 Loko Yaroslavl Loko Yaroslavl
JHC Spartak Moscow JHC Spartak Moscow
19/12 17:00 MHK Krylia Sovetov MHK Krylia Sovetov
Russkie Vityazi Russkie Vityazi
19/12 17:00 MHC Dynamo Moscow MHC Dynamo Moscow
MHK Dinamo ST Petersburg MHK Dinamo ST Petersburg
20  - Dec  2019
20/12 9:00 Sahalinskie Akuly Sahalinskie Akuly
MHC Atlant Moscow Oblast MHC Atlant Moscow Oblast
20/12 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk Amurskie Tigry Khabarovsk
Kapitan Stupino Kapitan Stupino
20/12 17:00 ORG Junior ORG Junior
HK Riga HK Riga
20/12 17:00 MHC Dynamo Moscow MHC Dynamo Moscow
MHK Dinamo ST Petersburg MHK Dinamo ST Petersburg
20/12 17:00 MHK Krylia Sovetov MHK Krylia Sovetov
Russkie Vityazi Russkie Vityazi