Search events
×

Football - Spain - Segunda B Group III

14  - Dec  2019
14/12 15:30 Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
Barakaldo CF Barakaldo CF
14/12 16:00 Real Valladolid B Real Valladolid B
Salamanca CF Uds Salamanca CF Uds
14/12 16:00 CA Osasuna B CA Osasuna B
CD Calahorra CD Calahorra
14/12 16:00 Unionistas De Salamanca CF Unionistas De Salamanca CF
CD Guijuelo CD Guijuelo
14/12 16:30 SD Amorebieta SD Amorebieta
Deportivo Alaves II Deportivo Alaves II
14/12 17:00 Racing Club De Ferrol Racing Club De Ferrol
UP Langreo UP Langreo
14/12 17:00 UE Llagostera UE Llagostera
UE Olot UE Olot
14/12 17:00 Orihuela CF Orihuela CF
RCD Espanyol Barcelona B RCD Espanyol Barcelona B
14/12 17:00 Marbella FC Marbella FC
Algeciras CF Algeciras CF
14/12 17:30 Villarrubia CF Villarrubia CF
CD Badajoz CD Badajoz
14/12 18:00 Arenas Club De Getxo Arenas Club De Getxo
Club Haro Deportivo Club Haro Deportivo
14/12 18:00 CF Villarreal B CF Villarreal B
SD Ejea SD Ejea
14/12 18:00 FC Cartagena FC Cartagena
Ucam Murcia CF Ucam Murcia CF
14/12 18:30 Club Recreativo Granada Club Recreativo Granada
Sevilla FC Atletico Sevilla FC Atletico
14/12 18:30 RC Recreativo De Huelva RC Recreativo De Huelva
Cadiz B Cadiz B
14/12 19:00 Pontevedra CF Pontevedra CF
CF Rayo Majadahonda CF Rayo Majadahonda
14/12 19:00 Hercules CF Hercules CF
CF Badalona CF Badalona
15  - Dec  2019
15/12 11:00 FC Coruxo FC Coruxo
UD Las Palmas Atletico UD Las Palmas Atletico
15/12 11:30 Real Oviedo B Real Oviedo B
UD Melilla UD Melilla
15/12 12:00 Sporting Gijon B Sporting Gijon B
SCR Pena Deportiva SCR Pena Deportiva
15/12 12:00 Real Madrid Castilla Real Madrid Castilla
CF Getafe B CF Getafe B
15/12 12:00 Atletico Madrid B Atletico Madrid B
Celta De Vigo B Celta De Vigo B
15/12 12:00 Internacional De Madrid Boadilla Internacional De Madrid Boadilla
UD San Sebastian Reyes UD San Sebastian Reyes
15/12 12:00 UD Ibiza UD Ibiza
Club Marino De Luanco Club Marino De Luanco
15/12 12:00 UD Logrones UD Logrones
SD Leioa SD Leioa
15/12 12:00 CD Tudelano CD Tudelano
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
15/12 12:00 Real Murcia Club De Futbol Real Murcia Club De Futbol
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo
15/12 12:00 CD Don Benito CD Don Benito
CF Talavera De La Reina CF Talavera De La Reina
15/12 12:30 Real Balompedica Linense Real Balompedica Linense
CF Cordoba CF Cordoba
15/12 16:30 Atletico Sanluqueno CF Atletico Sanluqueno CF
San Fernando CD San Fernando CD
15/12 17:00 CF Burgos CF Burgos
CD Izarra CD Izarra
15/12 17:00 Real Union Irun Real Union Irun
Real Sociedad B Real Sociedad B
15/12 17:00 CE Sabadell CE Sabadell
AE Prat AE Prat
15/12 17:00 Atletico Levante UD Atletico Levante UD
Gimnastic De Tarragona Gimnastic De Tarragona
15/12 17:00 Merida AD Merida AD
CP Villarrobledo CP Villarrobledo
15/12 18:00 FC Barcelona B FC Barcelona B
CF La Nucia CF La Nucia
15/12 20:00 UE Cornella UE Cornella
Club Lleida Esportiu Club Lleida Esportiu