Search events
×

Football - Australia - NPL, Northern New South Wales

07  - Aug  2020
07/08 11:00 APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
07/08 11:30 Manly United Manly United
Western Sydney Wanderers FC Youth Western Sydney Wanderers FC Youth
07/08 11:30 South Melbourne South Melbourne
St Albans Saints St Albans Saints
07/08 11:30 Melbourne Knights Melbourne Knights
Altona Magic Altona Magic
07/08 11:45 Port Melbourne Sharks SC Port Melbourne Sharks SC
Avondale FC Avondale FC
07/08 12:30 Dandenong City Dandenong City
Green Gully Cavaliers Green Gully Cavaliers
07/08 12:45 Adelaide Raiders Adelaide Raiders
Adelaide Comets Adelaide Comets
07/08 13:00 University Azzurri FC University Azzurri FC
Port Darwin Port Darwin
08  - Aug  2020
08/08 6:00 Devonport City Devonport City
South Hobart South Hobart
08/08 6:15 Olympia FC Warriors Olympia FC Warriors
Riverside Olympic Riverside Olympic
08/08 6:15 Kingborough Lions Kingborough Lions
Launceston City Launceston City
08/08 6:15 Devonport City Devonport City
Olympia FC Warriors Olympia FC Warriors
08/08 6:15 Kingborough Lions Kingborough Lions
Clarence Zebras Clarence Zebras
08/08 6:30 Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
08/08 6:30 Newcastle Olympic Newcastle Olympic
Maitland Maitland
08/08 7:00 Eastern Lions SC Eastern Lions SC
Heidelberg United Heidelberg United
08/08 7:00 Croydon Kings Croydon Kings
North Eastern Metro Stars North Eastern Metro Stars
08/08 7:30 Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
Adelaide United Youth Adelaide United Youth
08/08 7:30 Modbury Jets Modbury Jets
Adelaide City Adelaide City
08/08 7:30 Campbelltown City Campbelltown City
Para Hills Knights Para Hills Knights
08/08 7:45 Woden Weston FC Woden Weston FC
Monaro Panthers Monaro Panthers
08/08 8:30 Glenorchy Knights Glenorchy Knights
Clarence Zebras Clarence Zebras
08/08 8:30 Launceston City Launceston City
Riverside Olympic Riverside Olympic
08/08 8:30 Glenorchy Knights Glenorchy Knights
South Hobart South Hobart
08/08 8:30 Hellenic Hellenic
Darwin Hearts FC Darwin Hearts FC
08/08 9:00 Capalaba Capalaba
Moreton Bay United Moreton Bay United
08/08 9:00 Rockingham City FC Rockingham City FC
Perth Perth
08/08 9:00 Balcatta Balcatta
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
08/08 9:00 Sorrento Sorrento
Inglewood United Inglewood United
08/08 9:00 Perth Glory Youth Perth Glory Youth
Cockburn City Cockburn City
08/08 9:00 Floreat Athena Floreat Athena
ECU Joondalup ECU Joondalup
08/08 9:00 Balcatta Balcatta
Bayswater City Bayswater City
08/08 9:00 Floreat Athena Floreat Athena
Armadale Armadale
08/08 9:00 Perth Perth
Inglewood United Inglewood United
08/08 9:00 Gwelup Croatia Gwelup Croatia
ECU Joondalup ECU Joondalup
08/08 9:00 Rockingham City FC Rockingham City FC
Cockburn City Cockburn City
08/08 9:00 Perth Glory Youth Perth Glory Youth
Sorrento Sorrento
08/08 9:00 Armadale Armadale
Bayswater City Bayswater City
08/08 9:30 Monaro Panthers Monaro Panthers
Tuggeranong United Tuggeranong United
08/08 10:00 Lions FC Lions FC
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
08/08 10:00 Brisbane City Brisbane City
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
08/08 10:30 Adelaide Olympic Adelaide Olympic
Cumberland United Cumberland United
08/08 11:00 Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town Rangers
Blacktown City FC Blacktown City FC
08/08 11:00 Dandenong Thunder SC Dandenong Thunder SC
Hume City FC Hume City FC
08/08 11:00 Redlands United Redlands United
Peninsula Power Peninsula Power
08/08 11:30 Magpies Crusaders Magpies Crusaders
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
08/08 12:30 Mindil Aces Mindil Aces
Casuarina Casuarina
09  - Aug  2020
09/08 5:45 Lake Macquarie Lake Macquarie
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
09/08 6:30 Valentine Phoenix Valentine Phoenix
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
09/08 6:30 Weston Workers Weston Workers
Charlestown Azzurri Charlestown Azzurri
09/08 7:00 Sydney United 58 Sydney United 58
North Shore Mariners North Shore Mariners
09/08 7:00 Gungahlin United Gungahlin United
Tigers FC Tigers FC
09/08 7:00 Tuggeranong United Tuggeranong United
Belconnen United Belconnen United
09/08 7:00 Tigers FC Tigers FC
Woden Weston FC Woden Weston FC
09/08 7:00 Canberra FC Canberra FC
Canberra Olympic Canberra Olympic
09/08 7:00 Gungahlin United Gungahlin United
Belconnen United Belconnen United
09/08 7:15 Canberra FC Canberra FC
Canberra Olympic Canberra Olympic
09/08 8:30 Gold Coast United FC Gold Coast United FC
Brisbane Roar FC Youth Brisbane Roar FC Youth
09/08 9:00 Sydney Olympic Sydney Olympic
Sydney FC Youth Sydney FC Youth
09/08 10:00 Olympic FC Olympic FC
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
09/08 10:30 Rockdale City Suns Rockdale City Suns
Marconi Stallions Marconi Stallions
11  - Aug  2020
11/08 12:00 Mindil Aces Mindil Aces
Casuarina Casuarina
12  - Aug  2020
12/08 13:30 Floreat Athena Floreat Athena
Perth Glory Youth Perth Glory Youth
12/08 13:30 Bayswater City Bayswater City
ECU Joondalup ECU Joondalup
12/08 13:30 Perth Perth
Armadale Armadale
12/08 13:30 Cockburn City Cockburn City
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
12/08 13:30 Sorrento Sorrento
Balcatta Balcatta
12/08 13:30 Inglewood United Inglewood United
Rockingham City FC Rockingham City FC